.

.
Ekşi Beşiktaş. Blogger tarafından desteklenmektedir.

.

.
13 Haziran 2008 Cuma

Adem Ören


Bakın www.turkbasket.com haberi nasıl veriyor;

TURKBASKET- Asım Pars'ın gelmesinin ardından Türk Telekom'da pivot rotasyonunda kendine yer bulamayacağı tahmin edilen Adem Ören başkent ekibinden ayrıldı. 29 yaşında ve 2.07 metre boyundaki deneyimli pivotun adı Beşiktaş Cola Turka, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Pınar Karşıyaka, Oyak Renault gibi takımlarla anılıyor. Bu sezon Türk Telekom'da 29 maçta, 7.1 dakika ortalama süre bulan Ören, 2.4 sayı, 1.1 ribaund, 0.2 asist, 0.1 blok ve 0.1 top çalma istatistiklerini tutturdu.

Bunda ne var diyebilirsiniz. şuraya dikkat edin; "Beşiktaş Cola Turka, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Pınar Karşıyaka, Oyak Renault gibi takımlarla anılıyor" Bahsi geçen takımların hepsi geçen sene playoff'a kalma mücadelesi veren takımlardı. Pınar Karşıyaka beklentinin üstüne çıktı, Mersin son anda playoff'a kaldı, Oyak kalamadı. Beşiktaş işte bu takımlarla rekabete girmiş.

Neyse efendim, rekabet kaliteyi arttırır diyelim. Oyak, Mersin çok iyi kadrolar kuruyorlar, umarım biz de onlar gibi kadrolar kurup playoff'a kalabiliriz... Ama Beşiktaş büyük camiadır, 2.lig'e de düşse büyüklüğünden bir şey kaybetmez!

Ara