.

.
Ekşi Beşiktaş. Blogger tarafından desteklenmektedir.

.

.
12 Nisan 2012 Perşembe

TBL / Anadolu Efes - Beşiktaş


12 Yorum:

Pamukk dedi ki...

efesten cacık olmaz. :o

ama işin kötü kısmı:
"
bjk-fb çeyrek finali beklendiği gibi gerçekleşmek üzere. şimdi tek soru hangisi 4 olup ev sahibi avantajını yakalayacak? kazananı yarıfinalde gs bekleyecek"

hmm dedi ki...

işe pozitif yönünden bakarsak fenerbahçeyle erken karşılaşmak dar rotasyonu olan bizim oyuncuların diri olması açısından avantaj.

sonuç ne olursa olsun bu takım elinden gelen herşeyi yaptı bu sezon. sezonu bu istekle tamamlasın ayakta alkışlansın sonuca bakmadan.

rius dedi ki...

60-40 alırız :)

@The Eagle Abroad

Aga 90'lardan bi totemin yok mu? Bu totemle 2 yildir yalan oluyoruz!!

onderizo dedi ki...

Kartaaaallll Özmızraaakkkk

Övünç dedi ki...

efes pilsen'mi kaldı artık hacı , andolu efes o ...

EnisteKolaKoy dedi ki...

ya nereye yazcagimi bilemedim, su eksi besiktas da bi hali saha kadrosu kursun da eksi sozluk ligine falan girelim diyecektim, en guncel konu diye buraya yazdim :d

@eniste kola koy

Ben haftataya 1 ayligina tatile geliyorum.. Yazarlar vs. Yorumcular gibi kadro olusturup aramizda gazozuna mac yapabiliriz..

JimmyLue dedi ki...

evet ya .. maç yapalımmm !

öyle burdan sallamakla olmuyo:)

Adsız dedi ki...

Efesi de iyi yendik üstelik bonsu hiç gününde değilken.Dudleyin içine de bonsu kaçmış gibiydi.Serhatla hawkins reyizin de maşallahı var. Erceg de zor anlarda yine kritik şutlar soktu.arroyo ara sıra birebir çok zorlasa da genelde iyiydi.Kemp de sıçışlarda bu aralar sıvadı bu maçta.
Telekomla fener efesi yenerse biz de kaybetmezsek düşük de olsa 3. olma şansımız var.

ozkankaya35 dedi ki...

bunca önemli gündem varken...ekşibeşiktaş'a son çizik yKLşık 36 saat,bir önceki çizik yaklaşık 48 saat önce atılmış.Bu kadar mı vazgeçtiniz,bittiniz arkadaşlar...üretmeliyiz

Yorum Gönder

Ara