.

.
Ekşi Beşiktaş. Blogger tarafından desteklenmektedir.

.

.
31 Ocak 2011 Pazartesi

Olimpiyat Cehennenni 2

22 Yorum:

RuFF dedi ki...

Birde kazanabilseydik :|

esperanza dedi ki...

o stadı oraya yapanın çocuğu ömrü boyunca tuttuğu takımın şampiyon oldugunu goremesin ..!

Gürcan Ulusoy dedi ki...

beylikdüzü'nde oturan biri için inönü'ye gitmekten daha kolay.

maçları orada oynasak her sene kombine alırım. :)

esperanza dedi ki...

Ben de Bahcesehir de oturuyorum 7 dk da olimpiyattayım Gürcan.

mesele stadın ugursuzlugunda, resmen 5 senedir totem işlemiyor, ne biçim yer çözemedim..

iboay dedi ki...

bundan sonra olimpiyatta maç yapacaksak rakip kim olursa olsun,maç öncesi 1-2 antreman yapılması lazım.

Gürcan Ulusoy dedi ki...

olimpiyat stadında 17 defa bucayla oynasak 17'de 17 yaparız arkadaşlar... sbt.

olay stadyumdan öte belediye takımıyla alakalı.

adamları inönüde de yenemiyoruz ki. o zaman inönü de mi uğursuz?

Anadolu yakasında oturan bir insan için de Kocaeli İsmet Paşa stadı,Olimpiyattan daha yakın ve ulaşım altyapısı daha gelişmiş.Evimin önünden trene biniyorum.1 buçuk saat sonra stadın önünde inebiliyorum.:)
Şaka bir yana olimpiyat stadı Türkiye'nin en büyük fiyaskolarından biridir.Artık uluslararası hiçbir spor organizasyonunda kullanışsız ve futbol oynamaya müsait olmadıkları için olimpik stadları(olimpiyatlar hariç) yüksek kapasiteli yapmıyorlar.Yapılan olimpik stadlar da organizasyonlardan sonra bir şekilde kullanışlı hale getiriliyor.Mesela şu an yapılmakta olan Londra Olimpiyat stadını,olimpiyatlardan sonra Totnenham alıp futbol stadına dönüştürecek.Paris'deki Stade de France'de Rugby maçları yapılıyor.2 haftada bir 80.000 biletli izleyici ziyaret ediyor.Şu an Olimpiyat stadı ise kendi masraflarını karşılamaktan bile aciz durumda,durduğu yerde zarar ediyor.Hemen yıkılması gerek.Ne akla hizmet olimpiyatları almadan böyle bir stad yapmışız onu da anlamak mümkün değil.Bu parayla İstanbul'un altyapısına para harcasak olimpiyat seçmelerinde daha fazla şansımız olurdu.

esref dedi ki...

Bu yila kadar Inonu'de IBB'ye karsi 3 macta 2G, 1B vardi. Hic yenilmemistik. Inonu'de yenilmek Schuster'e ozgu oldu, o yuzden genelleme yapamayiz.

Yeni stat yapilirken maclarimizi Olimpiyattta oynamak demek Besiktas'in 2 sene fisi cekmesi demektir. 3. mactan sonra oraya 5 bin kisi giderse opup de basima koyarim. Boyle ruhsuz bir stat olmaz.

esref dedi ki...

Bir de not, siteye otomatik yuklenen bir muzik koymak kusura bakmayin ama 60'larin sitelerinde kaldi.

Isteyken siteye bakanlar, sessiz bir ortamda bakmak durumunda olanlar, toplantida gizli gizli bakanlar var, var oglu var. Bir de benim gibi milyon tane tab acan birisiyseniz birdenbire ortaya cikan bu muzigin hangi tabdan geldigini arastirmaya calisip sinir olmak var.

Gürcan Ulusoy dedi ki...

blogda müzik mi var? ben niye duymuyorum?

esref dedi ki...

Duzeltme: otomatik yuklenen muzik dedigim El Amin videosuymus. Youtube vs. gibi sitelerden alinan videolarin aksine bu otomatik yukleniyor ve kendiliginden oynamaya baslayip sessiz bakmak isteyeni cok zor durumda birakiyor. Bilginize.

Gürcan Ulusoy dedi ki...

bende otomatik başlamıyor...

esref dedi ki...

Bir duzeltme daha: Bu video da youtube'dan alinmis ama otomatik olarak oynamaya basliyor bende. Belki de sorun sadece bendedir, oyle ise ozur dilerim.

Neyse daha fazla uzatmayayim artik konu daha fazla sapmasin.

iboay dedi ki...

takımda olimpiyat stadına ilk kez çıkan oyuncularımız;quresma,simao,almeida,fernandez,guti.bunlar bizim adımıza çok ama çok önemli oyuncular.bunlara ek olarak uzun bir sakatlık sonrası takıma geri dönüş yapan ekrem dag,üzülmez.5 yeni oyuncu ve sakatlıktan çıkan 2 oyuncumuzla toplam 7 kişilik liste çıkıyor ortaya.eminim yabancılarımız daha önce futbol hayatlarında bu kadar sert rüzgarın oldugu bir sahada futbol oynamamıştır.yukarda dedigim gibi keşke hafta içi gerekli izinleri alarak 1 veya 2 antremanı burada yapsaydık.tam bilgim olmasada sanki olimpiyat saha ölçüleri diger oynanan stadlara göre biraz daha büyük?

belediye takımı abdullah avcı ile kadrolarında kim olursa(sakat oyuncu,genç oyuncu fark etmeden) olsun aynı futbolu özellikle fb,gs ve bjk karşı oynamaya öyle yada böyle(yatarak,oyunu sogutarak,kontraya çıkarak vs vs)devam ederek büyük bir başarıya imza atıyolar!

enorton dedi ki...

Bir not da benden; başlık Olimpiyat Cehennemi yerine "Olimpiyat Cehenneni" olarak yazılmış :)

Gürcan Ulusoy dedi ki...

hahaha pardon. öyle bir değişiklik yapacağım ki şaşıracaksınız.. ne zaman şaşıracaksınız, değiştirince..

bakın bakalm

RuFF dedi ki...

İnovatif bir başlık oldu Gürcan :)

shelbyl dedi ki...

Ben uyku sersemi "Cehennenni"ni "Cehennemi" okudum, demek ki ise yaradi.

Neyse, bu post'la da benim istemeden sebep oldugum yanlis anlamalari temizlemis olduk :)

Pamukk dedi ki...

olimpiyat cinneti

barfilozofu dedi ki...

üşüyoruz reis! totem yapmak için ikinci yarı üst kata çıktığımızda ise ayaklarım hissetmiyordu.

Adsız dedi ki...

esperanza hangi kisim?

Abdullah dedi ki...

ben de beylikdüzü'nde oturuyorum. penceremin önüne bina dikilmeden önce camdan dışarı baktığımda olimpiyat stadını görebiliyordum. bana bu kadar yakın olmasına rağmen kendimi olimpiyat stadına çok uzak hissediyorum. ulaşımı ters geliyor arabanız olmayınca. inönü için yol haliyle daha uzun ancak çekilir o atmosfer için. zaten çok araç da değiştirmiyorsunuz. taksim otobüsüne binmeniz kafi.

Yorum Gönder

Ara